Murashkina. Artist talk:

24 ноября 2019

Арт-галерея Мануфактура запрошує 24 листопада на творчу зустріч із художницею та перформером Nina Murashkina. Захід відбудеться в рамках однойменної виставки «Murashkina», що проходить в просторі галереї з 16 листопада до 13 грудня.

Під час зустрічі поціновувачі мистецтва матимуть виключну можливість не тільки познайомитись із творчістю видатної художниці, а також почути особисті коментарі Мурашкіної щодо особливостей креативного процесу та ідейного підґрунтя її художньої практики.

Творча манера художниці – це синтетичний стиль суто жіночого сприйняття світу з глибоким ґрунтом класичної художньої освіти. Це паралель до української наївної творчості та кітчу, наповнених цитатами з творів-шедеврів історії мистецтва.

Мурашкiна створює яскраві живописнi роботи великого формату, інсталяції, включаючи ready-made об'єкти, трикотажні вироби, вишивку, малюнки, пов'язані з її власними еротичними оповіданнями та виставами. Звертаючись до тем еротики і тіла, досвіду та мрій, художниця занурює їх у театральне середовище. Її твори можуть здаватись, на перший погляд, грайливими і примхливими, але в підсумку заохочувати глядачів до серйозних роздумів щодо складності та глибини ідей. Любити або вмирати. Але, безумовно, вірити в цю магію авторського еротичного світу Ніни Мурашкіної.

Ніна Мурашкіна – Член Національної спілки художників України. Автор, учасник та куратор численних персональних та колективних творчих проектів в Австрії, Бельгії, Німеччині, Іспанії, Китаї, Україні та Росії.

Місце проведення: Арт-галерея Мануфактура, Обухівське шосе, 2
Дата та час: 13.30, 24 листопада.
Вхід вільний.
Інформація за тел. 044 200 97 47